ANTONIO LUPI MILANO 2014’E ‘BOLO’ iLE DAMGASINI VURDU

Yaklaşık 50 yıl önce İtalya’nın Toskana bölgesinde kurulan ve yüksek kalitede banyo mobilyası tasarlama amacıyla yola çıkan Antonio Lupi bugün tüm dünyanın en ünlü üreticilerinden biri konumuna gelmiş, bu süreçte ürün gamını da geliştirmiş bir marka. Banyo dolaplarından aynalara, taş küvetlerden duş sistemlerine, aksesuarlardan halıya ve iç-dış mekan şömine sistemlerine kadar banyoyu bir bütün olarak tasarlama anlayışı içinde çalışmak ve tüm bu sistem içinde yüksek kalitede ürünler sunmak, markanın öncelik verdiği konu başlıkları arasında yer alıyor.

Carlo Colombo, Nevio Tellatin, Ricardo Fattori, Mauro Carlesi, Domenico de Palo ve Paolo Armenise gibi ünlü imzalarla çalışan markanın birinci sınıf kaliteyi hedefleyen üretim stratejisi, geleneksel İtalyan zarafeti ve işçiliği ile geleceğin teknolojilerini birleştirme üzerine kurulu. Halen bir aile firması olarak yönetilen Antonio Lupi, bir banyoyu A’dan Z’ye tasarlayabilecek ve donatacak ürünleriyle çok farklı beğenilere hitap ediyor.

Uluslararası dev markaları çatısı altına toplayan Sem Collections bünyesinde satışa sunulan Antonio Lupi, Nisan ayında gerçekleşen 2014 Milano Tasarım Haftası’na yeni Ceramilux koleksiyonuna ait Bolo lavabolarıyla damga vurdu. Servo koleksiyonunun bir devamı niteliği taşıyan bu seri, Antoniolupi ve Mario Ferrarini işbirliğinin yeni meyvası ve yenilikçi çözümler yakalama peşinde.

Bolo,kalıplama tekniğine derinlikçi bir bakış açısı getiriyor ve her ihtiyaç için kare, dikdörtgen, elips ve daire şeklinde üretiliyor.