Baharın tadını çıkarın

Baharın keyfini dış mekânlara taşıyan lüks mobilya üreticisi Varaschin, mevsimin tüm tazeliğini yaşam alanlarına taşımaya devam ediyor. Şık ve konforlu tasarımları ile sizleri huzurlu bir yaşam biçimine davet ediyor. Minimalize çizgiler ve natürel renklerden oluşan ürünleri ile dekorasyonda farklılık yaratmak isteyenler için pek çok alternatif sunan Varaschin’nin bahçe, teras, mutfak, havuz başı gibi pek çok mekânda kullanabileceğiniz ürünleri mevcut. Markanın açık hava yaşamı ile ilgili öncü markası Varaschin, 2020 yaz sezonunu karşılıyor.

Geleceği yaratmak için tarihi yeniden keşfedin. 1969’dan bu yana, eski işçilik ve modern estetik çözümlerin kombinasyonu, dış mekân mobilyalarında Venedikli bir şirket lideri olan Varaschin’in gerçekliğini ayırt etti. Başlangıçta rattan ve hasır ve daha sonra sentetik malzemelerin ve dışarıda daha uygun olan iç içe geçme, yıllar boyunca belirgin bir üslup özelliğine ve kalite garantisine yükselen Varaschin üretiminin ruhu olmuştur.

Açık hava koleksiyonları, İtalyan ve uluslararası tasarımın en prestijli isimleri ile imzalanmıştır. Her ürün serisinin kendi geçmişi ve ayırt edici özelliği vardır, ancak arsanın grafik işaretinin yeniden yorumlanması, birleştiren ve uyumlu bir şirket sabitini temsil eder.
Detaylara, özgünlüğe ve estetik inceliğe dikkat, Varaschin kreasyonlarının benzersiz, rafine ve zarif olmasını sağlayan diğer temel özellikleridir.

 Sem Collections, sunduğu mobilya seçenekleri ve dekorasyon çözümleriyle yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya 2020 yaz sezonunda da devam ediyor.