BANYODA İTALYAN İMZASI BONGIO

Banyoda İtalyan İmzası Bangio!
Sıra dışılık herkes için bir ihtiyaç…   İtalyan tasarım rüzgarını 1936 senesinden beri zirvede tutan yegane değer bu. Müşterilere sunulan eşsiz çözümler. Banyo mimarisinde yaratıcılık ve sanatsal bir bakışla imal edilen aksesuar akımı Bangio ile başladı. İtalyan tasarımcı tarafından tarihe kazınacak cam ve kristal tasarımları, banyo dekorasyonunda elitizmin öğesi haline geldi. Bugün Bangio, dünyanın birçok noktasında yaratıcılığa adanmış tasarımcı ekibiyle banyolarda şaheser yaratmaya devam ediyor.
Klasikten vazgeçme zamanı gelmedi mi?
Evde sığıntı mekanı gibi duran banyolardan daha ön planda ve insanı rahatlatacak etkilere sahip banyo modellerine geçeli çok uzun süre olmadı. 1936 senesinde başlayan bu rüzgar, henüz herkesimi sarmış durumda. Yalnız kaldığımız ve mahrem odamız banyoda, daha iyi zaman geçirmek ve günün yorgunluğunu atmak için teşvik edici bir dekorasyonun gerekliliği yeni anlaşılıyor. Bangio, ünlü ve elit kişiler için geliştirdiği banyo konseptlerini, şimdi de birçok kesim için geliştirerek, herkesin banyolardan daha fazla yararlanmasını sağlıyor.
Modern, etkili ve yaratıcı banyo tasarımlardaki şekil, ruha işleyen bir rahatlık ve ferahlık sunuyor. Eşsiz banyo tasarımları sayesinde SPA ve duş keyfini daha iyi yaşayacak ve banyoda fazla zaman geçirmek için çabalayacaksınız. En yorgun günlerinizde kendinizi atabileceğiniz eşsiz bir banyonuzun olduğunu düşünmek bile sizi rahatlatacak. Banyo deneyimini, mükemmel kılacak detaylara sahip iç Bangio banyoları, iç mimari sanatta estirdiği İtalyan tasarımını her geçen gün daha da cezp edici bir güç olarak kullanıyor.
Keyfinden asla vazgeçme!
Klasik banyo dekorasyonlarındaki banallikten kurtul ve daha estetik bir banyoyu hayal et! İşte orada Bangio markasının hayranlık uyandırıcı banyo tasarımlarını görebilirsin. İtalyan rüzgarının etkileyici detaylarına sahip Bangio da, yüksek kaliteye sahip pirinç malzemeler kullanılıyor. Sanatın birinci sınıf malzemelerle buluşarak eşsiz  bir banyo tasarımı ortaya çıkarttığı Bangio da ayrıca, markayı eşsiz kılan kristal tasarımlara da yer veriliyor. İtalyan banyo liderini diğerlerinden ayıran en önemli özellik, sanatsal kaygılarla gerçekleştirilen bu kristal çalışmalar.
Bangio ile lüks banyo konseptine sahip olmanın birçok avantajlı tarafı var. Kendinizi elit hissedeceğiniz ve mükemmel duygular yaşayarak banyo deneyimi yaşayacağınız Bangio ile, hayran olacak ve sağlıklı yaşayacaksınız. Banyolarda pratikliğe, düzene, modernliğe ve estetikliğe önem vererek ürettiği tüm aksesuar ve diğer banyo gereçleri, geri dönüştürülebilir özelliklere sahiptir. Hem sizin sağlığınıza, hem de çevre temizliğine sahip çıkarak, kaliteli marka olduğunu tescil eden Bangio, İtalyan rüzgarını ferahlamanız için estirmeye devam ediyor.