‘DÜNYA STARLARI VALCUCINE KULLANIYOR!’

1980 yılında, doğal yaşama ve insan ergonomisine uyumlu mutfaklar üretmek amacıyla kurulan VALCUCINE, bugün dünyanın en üst sınıfı mutfak markalarından biri konumuna gelmiş bir marka. Türkiye’de sadece SEM COLLECTIONS tarafından satışa sunulan VALCUCINE, VIP mekanların tercih ettiği marka olma özelliğini, hem doğalık ve ergonomi odaklı hem de exclusive mutfak ve yaşam alanı sistemleri yaratmasıyla kazanıyor.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Nicole Kidman’dan Justin Timberlake’a kadar pek çok Hollywood ünlüsünün, dünyaca tanınan mimarların, sanatçıların ve tasarımcıların evinde yerini alan Valcucine’nin yeni jenerasyon mutfak ve yaşam alanı tanımı, markanın kimliğini özel ve eşine az rastlanır kılmakta. Bu doğrultuda, seçimlerini daima kendi markalarıyla özdeşleşen imzalardan yana yapan ünlülerin tercihi olan VALCUCINE, hem mutfak sistemleri hem de yaşam alanı çözümleriyle dünya starlarının liste başı konumunda.

Sadece bugünün değil, geleceğin üretim prensiplerine de sahip çıkan ve bunu gerçekleştirirken Alessandro Mendini, Gabriele Centazzo gibi tasarımcılara çalışan VALCUCINE, İtalyan dekorasyon endüstrisinin geleneksel işçilik kalitesini lüksist yaşamın gereksinmeleriyle yoğuruyor: Konseptler dahilinde tasarlanan VALCUCINE ortaya daima seçkin ve VIP statüsünde tasarımlar ortaya koyarak günümüz modern insanının hem fonksiyon hem sadelik hem de lüks beklentisini gerçek anlamda birleştiriyor, ferah ve aydınlık ev atmosferleri hazırlıyor.