iDDALI TASARIMLAR, YÜKSEK KALiTE BONGIO

Banyodaki İtalyan Rüzgarınız BONGIO

İtalyan tasarımın dünyayı şımartan detaylarına sahip banyoya kim sahip olmak istemez ki? Kalite, şıklık ve estetikliğin bir arada sunulduğu banyolarda geçirilecek mükemmel vakitleri herkes arzular. Bu tükenmez arzulara 1936’dan beri sunduğu banyo ürün konseptiyle cevap veren BONGIO, şimdi daha lüks ve modern çizgilere sahip ürünleriyle Türkiye’de!

Kalite farkı ortaya çıkarmaktır

İtalyan tasarımın dünyayı kasıp kavuran mirasının bir parçası BONGIO markası… Asırlık üretim süreci kapsamında doğayı ve insanı odak noktasına alarak tasarladığı ürünleriyle bir dünya markası haline gelmeyi başardı. Ürünlerinde kullandığı pirinç malzeme, murano cam ve kristallerle estetik görünümlere sahip ürün koleksiyonunu oluşturdu. Her sene daha yenisini, daha cazip olanını aşkla üreten BONGIO markası, banyoların ihtiyaç duyduğu malzemelerde lüksü ve endamı odak noktaya alıyor.

Şımartıcı İtalyan detaylarına sahip ürünlerinde, işlevsellik ve ergonomik duruş söz konusu. Banyolarınızı lüks bir atmosfere sokacak ürünler aynı zamanda daha işlevsel ve ergonomik bir banyoya sahip olmanızı da sağlıyor. Aşırı lükse düşkün kişiler için ideal olanı temsil eden BONGIO markası, geniş ürün konsepti ve yelpazesiyle banyodaki duşunuzu yansıyacak. Klasik banyo tarzından kurtulmak isteyenler için modern ve çekici banyonun doğuşunu hazırlayacak BONGIO ürünleri, birinci sınıf kalitede üretilerek insan sağlığına zarar vermeyen, geri döşümü mümkün malzemelerden oluşuyor.

Yeni bir banyo için BONGIO mu?

Eğer lüksü tercih etmek istiyorsanız, BONGIO markasının size sunduklarını keşfetmeniz gerekir. Samimi bir İtalyan tasarımcısının özgün ve eşsiz dünyasından ortaya çıkan estetik banyo ekipmanlarıyla banyo konseptiniz tarzınızdan daha fazlasını size sunabilir. Elit ve lüks hayatın başucunda duranlar için biçilmiş kaftan mesabesindeki banyo ekipmanları, kullanım açısından pratiklik, tasarım yönünden de İtalyan rüzgarının esintisini mekanlarınıza taşıyacak. Lüksü, estetiği ve daha fazlasını sunacak bir marka BONGIO ile banyonuz daha muhteşem, daha dekoratif!

BONGIO ile yaşam tarzınıza uyumlu bir banyo modeline sahip olabilirsiniz. Cam sanatının en özel tasarımları kullanılarak oluşturulan banyolar, tarzınız için en ideal banyo ekipmanlarını ifade ediyor. Kaliteyi, stili ve estetiği BONGIO ile gerçekleştirin.

Yaratıcılıkta sınır tanımayan marka!

1936 senesinden beri banyo ekipmanları sektöründe İtalyan rüzgarı estiren BONGIO, birçok ünlü kişi tarafından da tercih ediliyor. Yaratıcı banyo konseptleri sayesinde ihmal edilen alanların başında gelen banyoları hak ettiği noktaya ulaştırıyor. Lükse, estetiğe düşkün kişiler için birbirinden geniş ürün yelpazesi sayesinde tarzınızı yansıtabileceğiniz çözümlere BONGIO ile ulaşmanız çok kolay!

Her defasında daha yaratıcı ürün konseptiyle modern ve lüks banyolar meydana getirmek için daha da çok çalışan BONGIO tasarım ekibi, İtalyan geleneksel tasarım anlayışını modern ritüellerle bezeyerek dünyanın en çok tercih ettiği banyo ekipmanlarını ortaya çıkarıyor. Estetik, bir o kadar da eşsiz banyo ekipmanlarıyla lüksü banyonuza da taşıyın.