İtalya Prosecco Dağları’ndan, Uzanan Konfor Yolculuğu ”Varaschin Outdoor Theraphy”

A + Çözümler

Kalitesi Zamana Meydan Okuyan, Yeni bir Yaşam Tarzı…

Varaschin Outdoor Theraphy; havuz kenarında, bahçede, verandada, terasta, deniz kenarında veya dağda benzersiz alanlar yaratmak için tasarımı kusursuz işçilikle buluşturuyor.

Çağdaş dünyanın arzularına derinden kök salmış bir markaya yakışır şekilde, en gelişmiş stilistik senaryolarla Avrupa’da referans noktası olan Varaschin; 1969’da tasarım, yaratıcılık ve gerçek İtalyan mükemmelliğinin üretimi için en uygun bölgelerden biri olan Treviso bölgesindeki Vittorio Veneto’daki inişli çıkışlı Prosecco tepelerinde doğdu.

VARASCHIN OUTDOOR THERAPHY

Tasarımın merkezinde konforu tutarken, form ve işlevi mükemmel bir şekilde bir araya getirme yeteneği hem de konseptten yapım aşamasına kadar gösterilen özel ilgi ile öne çıkan ürünlerde geleneksel dokuma sürecinden hiçbir zaman vazgeçmeyen rafine bir zevkin dışavurumu.

Dış mekanları iç mekanlarla akıllıca uyumlayan, sürdürülebilir lüksü yaşam alanlarına entegre eden ve Prosecco Dağları’nın görkeminden ilham alan ‘Varaschin Outdoor Theraphy’ tarzını yeni algısal ufuklara iten kreasyonlarıyla Sem Collections bünyesiyle Türkiye’de…

Galeri

Size Özel Çözüm Üretelim

Tüm iç ve dış mekan mobilya çözümleri için profesyonel destek almak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin