İtalyan Tasarım Banyo Markaları

Banyoların havasının ne kadar soğuk olduğunu bilirsiniz. Hiç haz vermeyen eski banyo dekorasyonları, İtalyan tasarım banyo tasarımları sayesinde, daha dailgi çekici bir hale geliyor. Evlerin en çok ihmal edilen yeri olan banyolara İtalyan dokunuşunu sunmanız daha mükemmel banyo elde etmenizi sağlayacak. Lüks ve çağdaş banyo tasarımlarının mimarları İtalyan markaları, işlevselliklerinin yanında tasarımlarıyla en ünlü simaların banyolarını süslemeye devam ediyorlar.

banyo-sem-collections

SEM COLLECTİONS, Türkiye’de yaşayan ve lüksü her zaman benimsemiş olan kişilere, en iyi banyo mimari çözümlerini sumaya devam ediyor. Ünlü İtalyan markalarının temsilciğini yapan firmamız, dünyanın en çok beğenilen İtalyan markalarını Türkiye’ye sunuyor. Banyo tasarımı konusunda devrim niteliğinde tasarımlarıyla ödüllendirilen ANTONİOLUPİ, 1950 senesinden beri en iyi banyo çözümleri sunuyor. Klasik banyo anlayışının terk edilmesinde tasarımlarıyla büyük ilerleme kat edilmesini sağlayan marka, butik tasarımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor. Banyolardan taş küvet modellerine, cam kabinlere ve modern aksesuarlara yer veren marka, ıslak mekan sıfatıyla anılmaktan banyoları kurtarıyor.

Ödüllerin sahibi STARPOOL
STARPOOL, İtalyan tasarımını yansıtan en iyi markalardan birisi olarak, koleksiyonunu tüm dünyaya başarıyla sunuyor. Birçok ödüle layık görülen modelleriyle ünlülerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. 1975 senesinde kurulan Avrupa’nın lider firması, mesaj odaları, tuz odaları, sauna, kar odası gibi birçok alternatifli ürün çeşidiyle hayatınızı yeniden planlamanız gerektiği mesajını veriyor. Tasarım ve işlevselliğin mükemmel şekilde buluştuğu ürünleri, elit kesim için banyoların cazip ve modern olmasından daha öte alanlar yaratıyor.

CRİSTAL ET BRONZE, İtalyan tasarımını model aldığı gibi, aynı zamanda Fransız el tasarımını da eserlerinde şaşalı bir şekilde sunuyor. İç mimari çözümlerde banyolarda harikalar yaratan marka, tamamen el işçiliğinin ortaya koyduğu aksesuarlarıyla banyoları baştan çıkaran ve alışılagelmişin dışına iten bir dekorasyona kavuşturuyor. 1937 senesinden bu zamana kadar geniş ürün yelpazesiyle birçok kişinin tercihi olmaya devam ediyor.

DORNBRACHT, lüks kelimesini en iyi şekilde yansıtan tasarımlarıyla, kendisinden her zaman lider bir marka olarak söz ettirmeyi başarıyor. Çağdaş tasarımı, Alman teknolojisiyle birleştirerek mükemmeli sunmayı her zaman başaran marka, armatür tasarımında kendisine özgü tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Klasiği modernlikle yoğuran DEVON&DEVON
DEVON&DEVON, eskinin vermiş olduğu hasreti, yeniyle buluşturarak mükemmel banyoların doğmasını sağlayan marka, 1989 senesinden beri butik üretimleriyle herkesin ilgisini ve beğenisini kazanıyor. Kaliteden asla ödün vermeyen marka, çağdaş ve modern banyo dizaynlarının meydana gelmesi için en ünlü tasarımcılarla çalışıyor. Klasiği modernlikle buluşturan, işlevsellik kazandıran ve banyoları çekici kılan DEVON&DEVON, Avrupa’nın klasik akımına yeniden yön veren bir markayı ifade ediyor. Banyolarında klasiği, modern yorumuyla görmek isteyenler markanın geniş ürün kreasyonuna mutlaka göz atmalılar. Ayaklı küvetlerden, lavabolar, armatürler, banyo dolapları, parke, duvar kaplamaları ve birçok ürün kategorisindeki estetik tasarımlarıyla, banyolara can veren DEVON&DEVON, lüksü sevenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

semcollections

Modern, işlevsel, teknolojik banyo tasarımları için SEM COLLECTİONStarafından sunulan birçok ünlü marka koleksiyonu, istediğiniz banyo mimarisine kavuşmanızı sağlar. Daha sıcak ve estetik görünümlü banyolarla, yaşam alanlarınızı baştan çıkartın. Hijyene ve işlevselliğe banyolarında önem verenler için teknolojik yapıları ve kullanışlı sistemleriyle, daha fazla fayda sağlayacağınız banyo modellerini evlerinize kazandırabilirsiniz.