İtalyan Tasarım Mutfak

canale-attrezzatoArtık mutfaklar eskisi gibi değil. Gelen misafirlerin ağırlandığı hatta sevdiklerimizle beraber hoş sohbetlerin yapıldığı bir mekan olmaya doğru gidiyor. Mutfağın misyonunun değişmeye başlamasının sebebi, yeni tasarımların daha işlevsel bir mutfak kazandırmış olması. Hem görünüm itibariyle, hem de kullanılan mobilya ve aksesuarlar itibariyle daha zengin mutfak tasarımları meydana getiriliyor. Buda mutfakları sadece yemek yapılan veya yemek yenilen bir yer olmaktan çıkarıyor. Birçok mutfak modelinde, ayrı bir konsept olarak sohbet edebileceğiniz bölümler bulunuyor. Tüm bunlar mutfak alanının daha da yaşam alanı içerisine kazandırılması için düşülmüş modeller.
İtalyan tasarım mutfak tasarımlarında, dikkat edilen önemli hususlardan birisi budur. Yani yaşanılabilir mutfak modeli ortaya çıkarmak. Bunu yaparken tasarımsal mükemmelliği iyi yakalamak ve sunmak. İtalyan rüzgarını estiren mutfakların özellikleri, işlevsellikleri ve yaşanılabilir bir mekan sunmuş olmalarıdır. Lüks ve elit kesim için İtalyan tasarımlarını en iyi temsil eden mutfak üreticilerinin ürünlerini tercih etmek ideal mutfağa kavuşmak için yeterli olabilir.
VALCUCINE, 1980 senesinden beri mutfak çözümleri sunmaktadır. Doğaya karşı olan saygısı itibariyle, geri dönüşümü mümkün malzemelerin kullanımına ağırlık vermektedir. Cam gövde tasarımlarıyla dünyanın dikkatini çeken marka, camın estetikliğini ve modernliğini çok iyi bir şekilde mutfak tasarımlarında yansıtıyor. Elit kesimler için ürettiği mutfak modelleri, kalite ve estetiği cömertçe sunuyor. Klasik mutfak modellerinden daha fazlasına sahip olmak isteyenler, VALCUCINE İtalyan tasarım mutfak modelleriyle mükemmeli elde edebilirler.
italyan_tasarim_mutfak

İtalyan mutfak markaları
SEM COLLECTİONS, İtalyan dekorasyonunun rüzgarını Türkiye’ye taşımaya devam ediyor. VALCUCINE gibi önemli markaları temsilciğini yapan SEM COLLECTİONS, aynı zamanda ünlülerin tercih ettiği diğer İtalyan tasarım mutfak ürünleri tasarlayan BRUMMEL, DORNBRACHT, MİELE, BLANCO gibi markalarında temsilciğini yapıyor. İtalyan tasarımını mutfaklarında görmek isteyen ve estetikten asla taviz vermek istemeyenler, SEM COLLECTİONS showroom da birçok mutfak koleksiyonunu bulabilirler.
Tarzınıza göre seçecek olduğunuz mutfak modelleri, evlerinize ve teknelerinize yeni bir hava kazandıracaktır. İtalyan mutfaklarındaki sadelik,lüks, işlevsellik ve modernlik, yaşanabilir alanların meydana getirilmesinde ki son tasarım trendlerini ifade ediyor. Ünlü kişilerin kullanmak istediği mutfakları tercih etmek veya lüks yaşamından asla taviz vermek istemeyen kişiler, VALCUCINE ve diğer markaların modelleriyle hayallerindeki mutfak modelinden daha fazlasına sahip olabilirler.
Modern ve lüks saklama bölmeleri, tezgahlar, mutfak dolapları, ocak ve diğer mutfak aksesuarlarının mükemmel bir kompozisyon halinde sunulduğu İtalyan tasarımları, sizleri daha ergonomik bir mutfak dekorasyonunda ağırlıyor. Misafirlerinize ve sevdiklerinize daha mükemmel alanlar sunmak için İtalyan mutfak tasarımlarının modernliğe bakan yüzünü evinize kazandırabilirsiniz. Renklerin birbiriyle anlamsal bir bütün oluşturduğu mutfak modelleri, sağlıklı üretim süreçleri sayesinde insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerle meydana getiriliyor. Çocuklarınıza ve sevdiklerinize zarar vermeyecek maddeler kullanıldığı gibi, geri dönüşümü mümkün malzemeler tercih edilerek, doğaya gereken saygı ve önem veriliyor.
İtalyan tasarımlarının harikalığı, sağlıklı yapısı ve modernliğe açılan yüzüyle, evlerin ve teknelerin daha farklı bir konsepte sahip olmasını sağlıyor. Cesur İtalyan mutfak  tasarımları, klasikten sıkılan ve daha farklı bir dekorasyon sitili arayan hanımlar ve beyler  için ideal tercihler arasında yer alıyor. En ünlü simaların tercih ettikleri modeller, VALCUCINE koleksiyonlarında sizleri bekliyor.