İtalyan Tasarımın En İyi Markaları Sem Collections’da

Her gün daha iyiye uyanmak için kalkıyoruz. En azından niyetimiz dünden daha iyiyi elde etmek. İtalyan tasarımının başarısı altındaki sırda burada saklı. Söz konusu sır, insanların her gün daha iyisine ulaşma düşüncelerini gerçekleştirmeyi sağlamış olması.
İtalyan  tasarım rüzgarı , insanların yaşamlarını güzelleştirmek için en çok kullanılan ve önem verilen evlerde esti. İtalyan tasarım rüzgarının dünya çapında tercih edilmesinin sebebi de bu zaten. En çok güzel olmasını dilediğimiz mekanları her gün daha iyi yapmaya çalışmaları. VALCUCINE, ANTONİO LUPİ gibi İtalyan tasarımını dünyayla tanıştıran markalar, tam olarak evlerinizi yeniden inşa ediyor diyebiliriz. Hem de hiç durmadan. Modern ve lüks bir şekilde…
Modernliğin ölçüsü
Dekorasyonda modernlik ölçütünü belirleyen çizgileriyle, dünyanın en ünlü kişileri tarafından da tercih edilen markalar, İtalyan tasarımının en cesur modelleriyle dünyayı tanıştırıyorlar. İşlevselliğin, tasarımın ve kalitenin bir araya gelmesiyle meydana gelen evlerin yaşanılabilir oluşu, rahatına önem verenler için ideali yakalamak anlamına geliyor.
ROBERTO GIOVANNINI, 1958 yılından beri İtalyan tasarımı konusunda lider mobilya üreticilerinden birisidir. Dünya çapında tanınan ürünleri ve modelleriyle, evlerin düzeninde devrimler yaratmaya devam ediyor. Narin ve mükemmeli cömertçe sunan mobilya takımlarından, yemek ve yatak odası takımlarına kadar İtalyan estetik ve renk anlayışının mükemmel bir kompozisyon içerisinde sunulması, insanları bambaşka bir yaşam alanı içerisine çekiyor.
Elit ve lüks yaşayan kesimler, en iyisine ulaşmak için her zaman bir adım daha öndeler. Yaşam alanlarında mükemmeli resmeden mobilya tasarımlarını görmek ve mekanlarının ahenkle dans etmiş olmasını sağlamak adına, LONGHI İtalyan markasının sunduğu tasarımları görmeniz yetiyor. Estetik anlayışının en son noktasını temsil eden tasarımlar, yarattıkları farklı mekanlarla estetik anlayışınızın değişmesini ve gelişmesine ön ayak olabilir. Etkileyici, modern ve lüks mobilyaların kombin oluşlarındaki ince hassasiyet, bir ressamın çiziminde meydana getirdiği harikaları gerçekten yansıtmış gibi görünebiliyor.
Tarzınızı belirleyin
İtalyan tasarımların size ve mekanlarınıza kazandıracağı mükemmelliği fark etmeniz gerekiyor. Bunun için SEM COLLECTİONS mağazasında bulunan İtalyan tasarımının doruk markalarını daha yakından görmenizde fayda olabilir. Dünyada A+ lüksü temsil eden markaların Türkiye temsilciğini yapan firmamız, en lüks ve ergonomik yaşam alanlarının sizin için meydana getirilmesini sağlıyor.
İtalyan rüzgarının estirmiş olduğu modernlik, lüks ve ihtişamlı dekorasyon, evlerin daha yaşanılabilir olmasına imkan veriyor. Uzun ömürlü mobilyalar, en kaliteli tasarım süreci ve sağlıklı malzemeler kullanılarak gerçekleştirilen üretimler, kendisine ve sevdiklerine değer verenler için tasarlanıyor.  PIANCA, ALIVAR, BONALDO gibi birbirinden değişik İtalyan mobilya tasarımcıları, en iyisini elit ve lüks yaşayan kişilere sunmak için yarışıyor. VALCUCINE, ULİVİ, LONGHI gibi lüks markaların ürünleriyle zenginleşen koleksiyon, herkesin kendi tarzını bulmasını sağlıyor. Siz de kendi tarzınızı yansıtacak lüks mobilya tasarımlarıyla İtalyan stilini evlerinizde estirebilirsiniz.
Sağlığınıza zarar vermeyecek üretimler sonucunda meydana getirilen lüks mobilyalar, geri dönüşümü mümkün malzemeler kullanılarak tasarlanıyor. 1980 senesinden beri, doğaya karşı olan saygısıyla üretimlerinden doğadan en az faydalanan VALCUCINE, cam gövde karkas sistemli mobilyalar ve mutfak çözümleri sunarak, sağlıklı mekanların inşa edilmesini sağlıyor. TV üniteler, yemek odası bölümleri, çalışma odaları gibi tasarımlarıyla en çok tercih edilen İtalyan markası arasında olan VALCUCINE, özel koleksiyonlarıyla SEM COLLECTİONS’da.