LÜKS BANYO: ANTONIO LUPI

Lüks banyo kavramının içerisini dolduramayan markaların tasarımları, insanları daha farklı arayışlara sürükledi. Lüksün insan hayallerinde bulduğu karşılığı tatmin edecek lüks banyoların üretimi için ANTONİO LUPİ doğdu ve tüm dünyada stili rehber edenlerin tercihi oldu. 1950 senesinden beri banyo dekorasyon sektöründe lüks ve tasarımda zirveyi temsil ediyor .

Klasik nazarlarla insanlara sadece duş mekanı sunan banyo tarzları, alışılagelmişin dışına çıkmak isteyenleri tatmin etmiyor. Gerçek bir terapi etkisi gösteren banyoların yaşam alanlarındaki en güçlü temsilcisi italyan tasarımı ve lüksünü en iyi seviyede yansıtan ANTONİO LUPİ

ANTONİO LUPİ, evlerin lüks mekanlardaki banyo stillerinden daha fazlasına sahip olmasını sağlamış ve doğallığa, sadeliğe imza atan tasarımlarıyla evlerin banyolarını stilize etmiş bir marka.

Banyoları terapi merkezi olmasını sağlayan ANTONİO LUPİ markalı banyo tasarımları, duşa kabin sistemlerinden küvetlerine kadar, lüks banyo kavramının içerisini dolduracak kombinler sunuyor. Eski banyo tasarımlarının soğuk duvarlar, banel banyo aksesuarları ve dekorasyonu, banyoların çekici ve insan yaşamını zenginleştirici bir mekan olmasının önünü alıyordu. Değişen dünya ve tasarım anlayışı, insan hayatına sunulan her öğenin modern ve çağdaş ilkelerle bezemiş, yaratıcı, insan duygularına seslenen ve o duyguları diri tutan olmasını hedefliyordu.

Bu hedefin öncülerinden olan ANTONİO LUPİ, banyoların insan hayatında en önemli mekan olduğuna inandığından, yeni tasarım anlayışının uygulama alanı olarak banyo dekorasyonunun baştan aşağı stilize edilmesini sağladı. Tüm kombinlerinde bir noktaya dikkat eden ANTONİO LUPİ, sadelik, işlevsellik ve mükemmellik ilkeleri çerçevesinde, yeni bir banyo yaşamını insanlara sundu.

Hayata anlam katan banyolar…

Bir banyo için ünlü tasarım ve modacıları seferber eden ANTONİO LUPİ, bunu insana vermiş olduğu değerin bir gereği olarak yapıyor. Yaşam alanlarının en son mimari teknoloji ve tasarım ritüelleriyle hayat bulmasını amaçlayan ANTONİO LUPİ, ayrıca kullandığı malzemelerde insan sağlığına zarar vermeyen, doğa için geri dönüşümü mümkün malzemeler kullanıyor.

Yaşam stili lüks olan kişilerin lüks banyo tercihi ANTONİO LUPİ, sunduğu banyo modellerinde lake renklendirme kültürü, cam konseptler, ergonomik banyo dolapları, alışılmışın dışında banyo aksesuarları ve dekoratif şıklığa imza atan dizaynıyla, hayatınıza bir anlam daha kazandırıyor.

Şıklığı ve lüksist tasarım ayrıcalığını Sem Collections ile yaşa

Banyolarınızda elde etmek istediğiniz dekoratif ahenk ve tasarım için ANTONİO LUPİ markalı banyo modelleri, Sem Collections hizmet kalitesiyle yaşam alanlarınıza entegre ediliyor. Yaşam mimarınız olan Sem Collections, en ünlü markaların Türkiye temsilciliğini yürütüyor. Lüks banyo hayallerinizden daha fazlasını elde edeceğiniz ANTONİO LUPİ banyo konseptleri, hayat çizgisi lüks olan kişilerin ideal tercihi.