Lüks Banyo ve Mutfak Markanız! Dornbracht

Lüks Banyo ve Mutfak Markanız! Dornbracht 
Mevcut banyo dekorasyonunuzdan kurtulmak istiyor ve banyonuzda yeni bir tarzı keşfetmek istiyorsanız, Dornbracht Türkiye tarafından sunulan çözümleri keşfetmelisiniz. Lüks banyo sınıfında dünya markası haline gelmiş bulunan Dornbracht, klasik banyo mimari çözümlerinin çok daha ötesinde bir çözüm sunuyor. Yalnız kaldığımız mahrem alanımıza dair lüks ve etkili banyo tasarım ürünleriyle şımarmaya hazır olun!
Neden daha iyi veya lüks bir banyo?
Elit bir yaşam tarzına sahip kişiler için banyo, mutfak veya oturma odası fark etmeksizin lüksü cömertçe sunan mimari çözümler önemlidir. Bu kapsamda dünya piyasasında ürettiği lüks banyo ve lüks mutfak koleksiyonlarıyla ödül almış Dornbracht, elit ruhları okşayan ürünlerini müşterilerine sunuyor. Baştan çıkarıcı ve şımartan konsept ürünlerini, dinlenme ve kaçamak mekanınız için tasarlıyor.
Küvet veya jakuzi keyfinizi, SPA seansınızı evlere taşıyan Dornbracht, birçok lüks otele sunduğu projeleriyle sektöründeki kalitesini ortaya koyuyor. Özel koleksiyon ürünleri arasında yer alan VERTICAL SHOWER ile suyun akışını çok daha farklı hissedeceksiniz. Su akış türlerinde değişik tarzı sunan JUST RAIN sistemi, vücudunuzun incik boncuk sularla rahatlamasını sağlar. WATER SHEET sistemi ise, rahatlamanız içi omuzlarınız üzerinden sürekli su akması için tasarlanmıştır. Banyonun yeni tanımı diyebileceğiniz daha farklı sistemleri banyo zevkine önem verenler için düşünen Dornbracht, akıllı kontrol panelleriyle modern ve çağdaş bir banyo mimarisini elitlere takdim eder. Lüks banyo, rahatlık ve ferahlık demek… Dornbracht  ile yeni bir banyo tanımını öğrenin!
Lüks mutfak çözümlerinde bir değer Dornbracht!
Sadece lüksü önsözüne almış bir marka! Banyo ve mutfak denildiğinde lüks düşünen ve lüksçe tasarlayan modern bir gelenek… Yemek yapmaya düşkün kadın ve erkeklerin pratikçe hamaratlıklarını sergileyecekleri mutfak hayal edin. Sadece tezgahı göze hitap eden veya ocakları modern tasarlanmış bir şeyden söz etmiyoruz. Dornbracht ile lüks mutfak kavramını daha da farklı bir zeminde etüt etmeniz gerekir. İşlevselliğe odaklanılmış bir mutfak tasarımıyla, daha kolay yemek yapmak, pratik olmak ve ergonomik tasarımı ön planda tutmak…
İşte Dornbracht markasının lüks mutfak kreasyonunda dikkat ettiği değerler bunlar. Birinci sınıf kaliteli ürünler kullanılarak tasarlanan estetik ve lüks mutfaklarda ustaların maharetlerini daha iyi sergileyebilmesi… Mutfakta zaman geçirmeyi daha eğlenceli ve zevkli kılacak bir mimari çözümü gün yüzüne çıkaran Dornbrancht ile lüks mutfak algınız çok daha farklı olacak!
Lüks mutfak çözümlerinde sunulan işlevsellik sizleri şaşırtabilir. Ocakta kaynayan tencereyi kaldırmadan su ekleyebilmek gibi… Ya da derin temizleme havuzunda bulaşıklarınızı hemen ortadan kaldırabilmek gibi… Lüks konsept sınıfında tasarlanan mutfak modellerinden çok daha ileri düzeyde çözümler sunan Dornbrancht ile daha fazlasına sahip olacaksınız. Yaşam alanınızdaki mutfağın tarzınızdan çok daha fazlasını sunduğu keşfettikçe mutfakta geçirdiğiniz zaman daha eğlenceli olacak.