Lüks Mekanların Tasarım Dehası Dornbracht

Lüks Banyo ve Mutfak Modellerinde bir Deha: DORNBRACHT
Kadınlar için çok özel iki mekan! Mutfak ve banyolar. Ev dekorasyonu denilince akla en az gelen iki yer. Özellikle banyolar ultra lüks dekorasyondan mahrum kalan sığıntı yerlerdi. Ancak bu durumu DORNBRACHT ile geliştirilen özel armatür ve eşsiz banyo aksesuarları bozdu. Şimdi çok daha özel banyo çözümleriyle evin en şık tarafı banyolar haline geldi. Banyodaki yalnızlık, daha zevk ve eğlence verici hale geldi.
Yarım asırdır etkili çözümler!

DORNBRACHT, banyo iç mimarisine sunduğu katkılarla birçok ülkede elit kişilerce tercih ediliyor. SPA ve duşakabin çözümlerinde klasik modellerin aksine, daha radikal çözümlerle iç mimari tasarım deneyimini banyo dekorasyonuna yansıtan bir marka! Bunu 50 senedir yapıyor ve banyo iç mimari çözümlerindeki estetiklikle tüm dünya ünlüleri tarafından tercih ediliyor. DORNBRACHT, banyoda ferahlığı, temizliği, sadeliği ve hijyeni ilke edinerek geliştirdiği modellerde pratikliğe yer açıyor. Ne kadar su kullanılırsa kullanırsın temiz bir banyoya sahip olmak için yapmanız gereken sadece suyu çekmek.

Klasik banyo dekorasyonuna veda etmediniz mi?
DORNBRACHT, dünyadaki klasik banyo dekorasyonuna tepki olarak modern banyo dekorasyonunu piyasaya sürdü. Daha gri renk tonlarındaki eşsiz banyo tasarımlarında cam detaylar, modernliğin bir temsili. Asıl olan duş kabinlerindeki SPA etkisi! Bir banyoyu daha harika ve  vazgeçilmez kılacak sihir işte burada. Evinizde de SPA deneyimini eşsiz bir şekilde yaşatan DORNBRACHT banyo modelleri. Daha fazlası için ondan iyisini bulmanız gerekecek. Alman ekolünü 50 senedir başarılı şekilde yansıtarak, rakiplerinden daha cazip ve kaliteli banyo tasarımları sunan DORNBRACHT banyo iç mimari çözümlerini geliştirmeye devam ediyor. Peki ya mutfakta neler var?
DORNBRACHT lüks mutfak konsepti!

Dedik ya, kadınlar için bir mutfak, iki banyo… Evlerin en çok ihmal edilen yerleri kadınlar için çok önemli. Bu nedenle banyo ve mutfak çözümleri için en ideal olanına sahip olmaya çalışılır. Bunun için DORNBRACHT mutfak ve banyo çözümlerini takip etmelisiniz. Mutfakta da banyoda olduğu gibi şıklık, ferahlık ve pratikliği benimseyen DORNBRACHT, az alanda çok iş gerçekleştirebileceğiniz bir format sunuyor.
Suyun yönetiminin daha iyi yapılması, eşsiz ocak ve tezgahlar, bakmaya doyulamayacak geniş iç hacimli mutfak dolapları, kimileri için mutfak ortasına konumlandırılmış bir ada tipi model. Mutfak standartlarınıza göre DORNBRACHT çözümleri de farklılık gösteriyor. Hepsi de, daha iyi bir mutfağa sahip olmanız için akıllıca düşünülmüş çözümlerden oluşuyor. Ada tipi veya L tipi çözümlerden oluşan mutfaklarla evlerinizde hayran kalacağınız bir mekana daha sahip olabilirsiniz. Modernlik, tutku ve pratiklik için DORNBRACHT mutfak modellerini incelemeniz ve bu lükslüğü takdir etmeniz gerekecek.