Patrizia Garganti

mükemmel aydınlatma çözümleri

1976’da ufak bir atölyede Patrizia Garganti ve ortakları tarafından tasarlanan benzersiz bir tasarıma sahip aydınlatmalara hayat verdi. Ürünlerin güzelliği ve kalitesi, markanın dünyanın en lüks ve seçkin yerlerine yayılmasını sağladı. Kısa bir süre içinde daha fazla insanın projeleri küresel ölçekte yönetmesini içeren daha yapılandırılmış bir şirkete dönüştü. Şirket adını Roberto Lazzeroni gibi dünyaca ünlü tasarımcılarla birlikte tasarlanan çağdaş bir çekiciliğe sahip koleksiyonları hedefleyen üretime yeni bir destek veren baş tasarımcı Patrizia Garganti’den alıyor. Müşterilerini çalışmalarının merkezine yerleştirir; bu nedenle, her projenin müşteri ile birlikte ilk eskizlerden itibaren takip edilmesi, önerilen koleksiyonların dışında bile mükemmel şekilde uyarlanmış çözümler yaratmasıdır.

Glass & Glass

Murano, her ortamın kalitesini artırmak için

güzel ve fonksiyonel aydınlatma ürünleri yaratır.

Glass&Glass – Murano, her ortamın kalitesini artırmak için güzel ve işlevsel aydınlatma ürünleri yaratır. Piyasada güçlü ve güvenilir bir varlık haline getirerek, iyi hazırlanmış kreasyonlar ve çok çeşitli ürünler sunmaktadır.

Venedik geleneğinin klasik modellerinin yanı sıra, Glass&Glass – Murano, pazarın evrimi ve çeşitli halkın zevkleri doğrultusunda kesinlikle modern bir dokunuşla makaleler üretiyor.

Glass&Glass – Murano cam işleri ustaları, atölye, montaj, araştırma ve teknoloji uzmanlarıyla birlikte çalışarak, sıkı işlevsellik ve güvenlik parametreleri dâhilinde kullanılan malzemeleri ve yüzeyleri test ederek mükemmel bütünlük koleksiyonları üretir.

Contardi

contardi – ışığı farklı gözlerle görün.

Milano merkezli bir aydınlatma markası olan Contardi, çağdaş, yüksek kaliteli, ve modern İtalyan tasarımı ile ilgili marka yolculuğunda 30. yılını yaşıyor. Yola çıktığı ilk günden bu yana Armani Group, B&B Italia, Giorgetti gibi dünya devleriyle iş birliği yapan ve pazar liderlerinin vazgeçilmez aydınlatma markalarından biri olan Contardi, sofistike ürünlerini ünlü mimarlar, tasarımcılar, mühendisler gibi superstar imzaların portfolyosunda da bulundurmakta. Sadece yaşam alanların değil, lüx oteller, restoranlar, mağazalar, tekneler, rezidanslar ve farklı sosyal alanlarda da projeler yapan Contardi sarkıt aydınlatmalardan apliklere, abajurlardan lambaderlere kadar çok geniş bir ürün seçkisine de sahip.

Axo Light

İç mekan kullanımı için yüksek kaliteli dekoratif tasarım lambalar

Venedik yakınlarında, orta Avrupa ve Akdeniz etkileri arasında bir kavşak noktası Axolight, Venedik’e özgü zanaat geleneğini ve Avrupa’nın dört bir yanındaki trendlerin enerjisini kapsamakta ve İtalyan kişiliğini sunarken sınırları aşmaktadır. Bu eklektisizm sayesinde Dima Loginoff, Karim Rashid, Ryosuke Fukusada, Sandro Santantonio, Timo Ripatti, Brian Rasmussen, Manuel Vivian, Serge ve Rainer Mutsch gibi tasarımcılar ile tamamen sinerji içinde yaratılmış her türlü projeye cevap veriyor. Dünya çapında 90’dan fazla ülkede Axolight USA ve Axolight Asia olmak üzere çeşitli pazarların ihtiyaçlarını karşılamayı mümkün kılarak, farklı dil ve kültürlere hitap etmeyi başarıyor.

Masiero

Ürün yelpazesi Venedik geleneğine özgü

“Maria Teresa” avizeleri etrafında dönmektedir.

Kuzey İtalya Treviso yakınlarındaki Casale Sul Sile bölgesinde A+ dekoratif aydınlatma uzmanı olarak 72 farklı ülkeye hizmet veren Masiero, köklü bir aile şirketidir. Şirketin ürün yelpazesi, Venedik geleneğine özgü “Maria Teresa” avizeleri etrafında dönmekte olup, aynı zamanda yenilikçi ev teknolojisi otomasyon sistemi ve ışık kaynaklarındaki en son gelişmeleri ve yeni aydınlatma ürünlerinin kullanımını kapsayan uluslararası patentlerle de korunmaktadır. MASIERO, mimari aydınlatmadaki yenilikleri dekoratif ve teknik özelliklerle birleştirir. Asfour, Bohemia ve Swarovski gibi değerli kristallerin, Damask ipeği ve organze ipeğin, Bossano seramiğinin kullanıldığı eşsiz Masiero koleksiyonları, dolayısıyla yüksek kaliteli malzemeler, tasarım değeri ve marka bilinirliği, markayı alanında tek yapan en önemli özellikler olarak karşımıza çıkıyor.