Dan Form

Büyük projeler için özel ürünler.

1992 yılında kurulan DAN-FORM Denmark, yemek sandalyeleri, tabureler, koltuklar, ofis koltukları ve masalar dahil olmak üzere yüksek kaliteli mobilyalar tasarlar ve üretir.

Tasarımlarımızı 50’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz ve müşterilerimiz önde gelen tasarım mağazaları, perakende zincirleri, mimarlar ve ünlü oteller, restoranlar ve barlar.

DAN-FORM Danimarka yıl boyunca önde gelen fuarlarda yer almaktadır. Yeni tasarımlar Ocak ayında Köln’de ve Nisan ayında Milano’da tanıtıldı.

DAN-FORM Denmark’dan mobilya tasarımı, tasarımları daha geniş kitlelere sunan bir fiyat noktasında yer almaktadır.

Desalto

Sürekli gelişen bir hikaye

Desalto, neredeyse 30 yıldır daha fazla işlevsellik hizmetinde sürekli teknik ve teknolojik araştırmalara dayanan bir ürün fikri yayan bir şirkettir. 30 yıllık faaliyet Desalto’yu genç bir marka, aynı zamanda tarihi bir marka haline getiriyor. Şirket, bir ve diğer boyutlara sahiptir: havada izlenen grafik işaretler gibi ikonik sandalyeleri ve aksesuarları, günlük yaşamda esnek olduğu için esnek masalara bağlayabilen bir gençlik. Ama aynı zamanda 1990’da başlayan ve dört çalışan Orsenigo kardeşin, metali çalıştıran aile şirketinden başlayarak, yerleşik veya ortaya çıkan tasarımcıların iş birliğini kullanarak zamanlara daha iyi yanıt veren bir gerçeklik hayal ettiğini gören bir hikaye.

Myyour

İtalyan Estetiği

Estetik güzellik MYYOUR ürünlerinin görsel deneyimi son derece önemlidir. Bu aydınlatma, ev ve sözleşme mobilyaları her zaman hoş bir ortam yaratmaya yardımcı olan halı ve minder gibi aksesuarları içerir. Eğilim, yüzeyin hem görüş hem de dokunuşu tatmin edebilecek sonsuz olasılıklara dönüştüren yeni işleme teknikleri ile plastik kullanımında gerçekleşir.

Driade

driade – yaşam alanında estetik ve eşsiz tasarımlar

Driade, yaşam alanında sürekli güzellik arayan estetik bir laboratuvardır. Geniş driade kataloğu; ev, bahçe ve kamusal alan mobilyalarını, günlük kullanım için sanat parçaları ve objeler, birbirlerini uyumlu bir şekilde harmanlayan ruhlar içermektedir. Tüm bunlar, tasarım dünyasında Driade’yi benzersiz yapmaktadır. Driade benzersiz, eklektik, eksantrik fakat aynı zamanda şık, zamansız ve hepsinden önemlisi ifade ve duyu araçlarının bu simyası içinde neşe dolu ürünler yaratır, herkes kendine benzeyen bir driade bulur. Italian Creation Group bünyesinde olan 1968 yılında kurulan Driade ürünlerinden sandalye, masa, sofa, yatak, kitaplık, aydınlatma ve ayna, halı gibi tamamlayıcı aksesuarlar dikkat çekmektedir.

NewForm

Teknolojik ve insan uyumlu ofis mobilyaları

İyi tasarım, teknik, maliyet, malzeme, fonksiyon, kullanım, tat ve sürdürülebilirliğin bir sentezidir. La Mercanti İtalya, seçkin İtalyan modern Markalar mobilya masası koleksiyonları için müşterilerimiz için tek bir kaynak noktası sunuyor.

Kim yaşamlarına İtalyan la dolce vita dokunuşu eklemek istemez ki? Nerede olursanız olun, size İtalyan tarzı getirebiliriz! Tasarım estetiğiniz klasik, çağdaş veya modern tasarım trendlerinin bir karışımı olsun, La Mercanti sizi ofisinizi aradığınız herhangi bir alanda kişiliğinizi ve tercihlerinizi yansıtacak şekilde iç mekanlarınızı şekillendirecek şekilde yönlendirecektir.

El ile çalışan bir emektir
El ve kafa ile çalışan bir zanaatkâr
El, kafa ve kalp ile çalışan bir sanatçı .

Yönetici ofis projeniz ve bütçeniz dahilinde doğru çözümü bulmak için tedarikçilerimizle birlikte çalışıyoruz.

I4 Mariani

İtalyan tasarım ürünler

Endüstrinin aksine “i 4 Mariani”, üretimin neredeyse %100’ünü kendi başına gerçekleştiriyor. Ahşap ve metal çerçeve yapılarından yarı bitmiş statüye ve son olarak döşemeye kadar, teknoloji hakkında derin bir bilgi ve malzemelerin anlaşılması vardır. Özellikle, en iyi deri ve ham eyer deri çeşitlerini seçer ve malzemenin orijinalliğini ve doğallığını korurken, çalışma dahil olmak üzere üretimin her aşamasını takip eder. Bu şekilde, deri ve eyer derisi ile kaplanmış mobilyalar ve döşemeli nesneler büyük rahatlık sağlar, estetik olarak hoştur ve en yüksek kalitede üretilir.

Varaschin

Geleceği yaratmak için geçmişi keşfedin.

Geleceği yaratmak için tarihi yeniden keşfedin. 1969’dan bu yana, eski işçilik ve modern estetik çözümlerin kombinasyonu, dış mekân mobilyalarında Venedikli bir şirket lideri olan Varaschin’in gerçekliğini ayırt etti. Başlangıçta rattan ve hasır ve daha sonra sentetik malzemelerin ve dışarıda daha uygun olan iç içe geçme, yıllar boyunca belirgin bir üslup özelliğine ve kalite garantisine yükselen Varaschin üretiminin ruhu olmuştur.
Açık hava koleksiyonları, İtalyan ve uluslararası tasarımın en prestijli isimleri ile imzalanmıştır. Her ürün serisinin kendi geçmişi ve ayırt edici özelliği vardır, ancak arsanın grafik işaretinin yeniden yorumlanması, birleştiren ve uyumlu bir şirket sabitini temsil eder.
Detaylara, özgünlüğe ve estetik inceliğe dikkat, Varaschin kreasyonlarının benzersiz, rafine ve zarif olmasını sağlayan diğer temel özellikleridir. 

Philosophy Outdoor

Dış mekan yaşamınıza kaliteli ürünler ekler.

Titiz ve sanatsal yönü ile İtalya’da üretilen bir şirketin aydınlatılmış desteği ile yeni marka PHILOSOPHY OUTDOOR oluşmuştur. Malzemeler, iç ve dış mekân lüksü arasındaki farkı mümkün kılmak için materyalleri özenle seçilmiştir. Kullanılan malzemeler; kumaşlar, toka, saplama, kemer, örgü, terzilik detayları ile moda dünyasının mantığını takip eder.

Cane-Line

Rahat ve fonksiyonel mobilya tasarımı ve üretiminde

30 yılı aşkın deneyime sahip bir Danimarkalı tasarım markası

Cane-line, fonksiyonel ve konforlu mobilyaların tasarımı ve üretiminde 30 yıllık deneyime sahip Danimarkalı bir tasarım şirketidir. Konforlu yaşam Cane-line’ın özüdür. Tüm dünyada misyonumuz aynıdır – hayatı rahat ettirmek ve hayata ve gevşediğiniz ve rahatladığınız yerlere değer katmak. Mobilyalarımızın çevreye ve insanların refahına en büyük özenle yapılmasını sağlamak için hem ürünlerde hem de yaşamda kalite, yenilikçi teknolojiler ve konfor üzerine sürekli olarak odaklanıyoruz.

Cane-line dış mekan koleksiyonu, konforlu bir açık hava yaşam tarzı yaşamak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Her türlü hava koşuluna uygun mobilya maksimum konfor ve minimum bakım sunar.

Baston çizgisi iç mekan koleksiyonu, hafif sadeliğin özüdür. İşlevsel, zamansız ve sosyal sorumluluk ilkelerine dayanan canlı ve canlı bir tasarım koleksiyonu.

Cane-line Elements, maksimum esneklikle iç ve dış mekan için çok işlevli bir ürün koleksiyonudur.

Tüm benzersiz tasarımlar hem açık hem de kapalı mekanlarda kullanılabilir.

Talenti

İleriye bakmak bir tutum, bir felsefe, bir meydan okumadır.

İtalyan dış mekân mobilya markası Talenti, üretimin her aşamasında kalite standartlarını yükseltmesi ve sektöre benzersiz tasarımlar sunmasıyla ünlü. Renkli, sağlam ve dayanıklı Talenti tasarımları, açık havada stil sahibi mekânlar kurgular. Talenti’nin günümüz yaşam tarzına uygun tasarımları yaratırken ana hedefinin zanaat becerisini endüstriyel tekniklerle uyum içinde harmanlamak olduğunu da belirtiyor. Dış mekân için masa, sandalye, oturma grubu, şezlong ve aksesuar tasarımlarıyla tanınan Talenti, koleksiyonlarını üç farklı malzemeyle üretiyor: Demir, alüminyum ve hasır lifi. Pazar eğilimlerini önceden tahmin ederek yarattığı koleksiyonlar sayesinde takip edilen markalardan biri olan Talenti’nin, Karim Rashid, Roberto Semprini, Alessandro Fancelli, Studio Veneziano, Roberto Serio ve Lugia Pace gibi tasarımcıların imzalarını taşıyan ikonik tasarımları da bulunuyor.