Cremiche Grazia

Klasikten vazgeçemeyenler için İtalyan saray mimarisinin estetiğini sunan;

Ceramiche Grazia

Yaklaşık 50 yıl önce İtalya, Corlo’da kurulan Ceramiche Grazia ürün gamını hacimli üretim üzerinde vurgulayarak kendisini diğer seramik fabrikalarından ayırmıştır. Ceramiche Grazia, yer ve duvar karolarında çarpıcı sır efektleri elde etmek için kromatik özellikleri kullanıyor ve esas olarak çift yanmalı duvar karoları üretmeye karar vermesiyle rakiplerinden farklı bir niteliğe sahip olmuştur. Kesintisiz gelişiminin yanı sıra, dünyanın en büyük satış zincirlerinin işbirliği yaptığı, 50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren uluslararası bir markadır.

Klasikten vazgeçemeyenler için İtalyan saray mimarisinin estetiğini sunan Ceramiche Grazia, sezonun öne çıkan ürünlerini yükselişte olan trendlere göre sınıflandırıyor. Ceramiche Grazia ürünleri çeşitli renkler ve dekorlarla uyumlu ve özel kesimlidir. Konut ve ticari kullanım için geniş seçenek sunan markaya, ürün gamındaki en küçük bir detay da dahildir. Son yıllarda porselen karolar üretmesiyle yükselişe geçen firma, geleneğin modern form ve desenlerle yeniden yorumlandığı serileriyle göz kamaştırıyor.

Emil Group

Seramikte mükemmellik

Kendi alanının A++ segmentinde bulunan İtalyan marka Emil Group, 50 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. 1960’lı yıllardan günümüze kadar İtalyan seramik endüstrisinde lider olan firma, seramikleri tasarlayan, geliştiren, üreten ve dağıtan endüstriyel bir gruptur. 5 farklı ticari markayı endüstriyel; Emil Ceramica, Ergon, Provenza, Viva Made ve Level her dönem olduğu gibi bu sezon da kaplama modasındaki öngörüleri doğrultusunda oluşturdukları geniş ürün portföyleri ile dikkat çekiyor.

Emilgroup, İtalya’da yılda 9 milyon metrekareden fazla kapasiteye sahip üretim tesislerine sahiptir. İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Almanya, Hindistan ve Hong Kong’da bulunan satış ofisleri ve depolarında dünya çapında dağıtılan 6.500’den fazla ürün üretmektedir. Emilgroup, küresel pazarın ihtiyaçlarına anında cevap verebilecek lojistik bir organizasyona sahiptir; yetenekli ekibi pazar odaklı bir yaklaşıma sahiptir, tasarımdan fayans kurulumuna kadar özel çözümler sunar. Üretim ve süreç inovasyonu, yatırımları yönlendiren stratejik anahtarlardır. İç Ar-Ge departmanı, fikirlerin ve deneyimlerin en son teknolojilerle harmanlandığı “yaratıcı bir atölye” olarak çalışmaktadır. Bu simya Emilgroup’un her yıl izlerini bırakan koleksiyonlar yaratmasına izin veriyor.

Emilgroup, 5.500 satış noktası ile 70’ten fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Bazı stratejik alanlarda, uluslararası gücü belirli bölümlerle vurgulanmaktadır. 4 farklı kıtadan gelen siparişleri derhal yerine getirmek için Emilgroup, İtalyan merkez ofisi ile tam bir sinerji içerisinde çalışan 5 şubeye sahiptir: Alman pazarını kapsayan Emil Almanya; Kuzey Amerika pazarına bölgedeki 4 dağıtım merkezi ve özel bir satış ekibi ile hizmet veren Emil America; Asya pazarına hizmet veren Hong Kong merkezli Emil Asia; Emilgroup ve Emil India, Emilgroup’un uluslararası varlığını tamamlar. Sem Collections’ın çatısı altında satışa sunulan Emil Group geniş renk skalasının yanı sıra ebat ve desen çeşitliliği ile küçükten büyüğe tüm iç ve dış mekanlara uygun ürün çözümleyerek şıklığın değişmeyen adresi olmaya devam ediyor.