SEM Collections Marka Ailesinde Bir Dünya Devi

ITALYAN MOBİLYA ENDÜSTRİSİNİN EN KALİTELİ MARKALARINDAN ULIVI, YENİ SEZONDA SEM COLLECTIONS’DA!

İyi tasarım ve maksimum fayda anlayışıyla hizmet veren ve bu nosyonla pek çok uluslararası markayı çatısı altında toplayan SEM COLLECTIONS, temsil ettiği imzaları hem Bağdat Caddesi’ndeki mağazasında satışa sunuyor hem de mimari projelerde kullanıyor. SEM COLLECTIONS’ıntemsil ettiği markalar arasında Antonio Lupi, Rimadesio, Dornbracht, IPF, Devon&Devon ve Lualdi yer alıyor.

SEM COLLECTIONS’ın öncü markalarının arasına yeni sezonda bir başka dünya devi katılıyor:

ULIVI SALOTTI

1972 yılında Toscana’da kurulan ve el işçiliğindeki kalite yaklaşımını geçmişe saygı duyan duruşuyla birleştiren ULIVI, özellikle koltuk ve kanepe sahasında kısa zamanda lider markalar arasına girmesiyle ünlü. 40 yılı aşmış kariyerinde, ahşap ve deriyi kendisi için ‘marka kültürünün ve çizgisinin temeli olan materyaller’ ilan etmiş ve halen bu çizgisini istikrarla devam ettiriyor. Bu süre içinde mükemmel bir deri ve ahşap işçiliğine ulaşıyor ULIVI ve dünya pazarlarında ‘nesiller boyunca kullanılabilen mobilyalar’ kazandırmasıyla tanınıyor. Bugün İtalya’nın mobilya devi olarak görülmesinde bu tanımın faydası çok büyük.

Hammadde ve işçilikteki seçici tavrını çağdaş, zamansız çizgilerle birleştiren ve tüm bunlara lüksist, aristokrat, ağırbaşlı ve saygın bir kimlik veren ULIVI, profesyonelliğini çevreyi koruyan üretim politikasıyla da sürdürüyor: Doğal yöntemlerle kurutulan ve güneşlendirilen deri materyaller yine doğal yağlarla ve cilalarla korunuyor; tamamı el işçiliği ile proseslendiriliyor. Bu marka bilinci, onu en iyi İtalyan üreticileri arasına sokmakta.

Zanaatkarlık ve modern sanayi arasında köprü kuran ULIVI, halen kurucuları olan İtalyan aile tarafından yönetiliyor.

Bugün başta Milano olmak üzere pek çok uluslararası mobilya fuarının en kıdemli ve ilgi gören markalarından biri olan ULIVI’nin koleksiyonlarında sadece oturma üniteleri değil, yataklar, masalar, sandalyeler, sehpalar ve bir salonu baştan sona yıldızlarla donatacak pek çok tamamlayıcı aksesuar bulunuyor. Üst düzey tasarımlar, Absolute, Anthology, Cosmopolitan ve My Luxury olarak dört koleksiyonda müşterilere sunuluyor.

SEM COLLECTIONS’ın,mobilya kategorisindeki ilk üyesi olan ULIVI, gerçek kaliteyi, zamana meydan okuyan tasarımları ve dayanıklılığı tercih eden dekorasyon tutkunlarının favorileri arasına girecek ve sezona en yeni koleksiyonlarla SEM COLLECTIONS mağazasında merhaba diyecek.