SON TEKNOLOJİ KÜVETLER, ÇOK FONKSİYONLU DUŞ KABİNLERİ

Treesse 40 yıllık sektör deneyimiyle, son teknoloji küvetler ve çok fonksiyonlu duş kabinleri üreten, yerli ve yabancı pazarların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunan Gruppo Treesse, klasik 19. Yüzyıl görünümünden sade olan modern şıklığa kadar her zevke uyacak şekilde tasarlanmış olan küvet ve duş sistemleri üretiyor. Ahşap, cam ve metal malzemelerin kullanılmasıyla, tasarım ve kaliteyi bir araya getiriyor.

TREESSE-HOME 

BANYOLARDAN DUŞ KABİNLERİNE, TAMAMEN SAĞLIKLI OLMANIN YENİ KONSEPTİ

Güçlendiren gizlilik

Full rahatlamanın hazzı dışında her şeyi gizlemek; yenilikçi Ghost sisteminin söz verdiği şeydir. Mini yüzme havuzlarından banyo küvetlerine, duşa kabinlerden ses yayıcıya, Ghost sistemi; görünmeyen teknoloji ile komple iyi olmayı sesler, renkler ve ışıkların içinde olduğu konforlu bir karışımda birleştirir.

 

 

TREESSE Minipiscine

Mini-havuz

Hidromasaj üzerindeki geniş tecrübesine dayanarak, Treesse tamı tamına İtalyan stiliyle uyan düzgün kaygan çizgiler arayan hidrospa çizgisini sunmaktadır. Kalitemiz ve teknolojik yenilik en üst çizgide İtalyan üretiminden yapılmıştır.

Bu hidrospalar özellikle dünyada eşi olmayan patentli özel Ghost Sistem’den yapılmaktadır. Özellikleri olarak; göz yakalama, görünmeyen hidromasaj jetlerinin yerleştirildiği mod ayarlı Led ışık şeritleri vardır. Hidrospalarımız geliştirilmiş filtre sistemi ve en gelişmiş teknolojik özelliklidir. Özel evlere veya projelere; modernden klasiğe dekor stilleriyle temiz-çizgili tasarımıyla mükemmel olarak uyarlanır.

TREESSE-ALBATROS

STEP-BOX-Marc Sadler tasarımı.

Step-box; farklı şekiller ve ölçülerden oluşan basamakların koleksiyonudur. Çok temiz, şık tasarım özelliğinde mini havuzları alabilmek için uygun, pratik ve çok yönlü opsiyonlar sunar. Ahşap parçalı Crystaltech* malzemesinden yapılmıştır.

TREESSE-ALBATROS

SURI-Massimo Farinatti tasarımı.

Kadifemsi yumuşak sarılma, anlık iyi olma (well-being) Beyaz kadife olarak duran Whive; aynı isimli malzeme kadar yumuşak mat bir bitişlidir. Yumuşak ve davetkar dokunuşa sahiptir, bu iyi materyal kompakt ve yumuşak yüzeyler yapmak için doğal elementlerin yenilikçi birleşiminden yapılmıştır. Whive, pürüzsüz bitişlidir, kolay temizlenir ve birinci sınıf hijyen için tamamen hipoalerjeniktir. Whive; sürtünme ve darbeye dayanıklı rengi uzun süre kalıcı hafif ürünler yaratır.