BOMBAY Lüksün Anılara Yolculuğu

Global dekorasyon sektörünün prestijli markalarına ev sahipliği yapan Sem Collections, her gün hızına hız katarak değişen, genişleyen ve işlevselleşen yeni nesil evler ve bütünüyle kullanıcı odaklı trendler ile dolu.

Günümüzün önde koşan tasarım firmalarından Alivar’ın 2018 koleksiyonu, bir yandan sadeleşen ve boş bir kâğıt kadar işlenebilir olmaya hazırlanan mekânlara, diğer yandan kişisel detaylar ile dekore edilerek benzersizleşmeye ve özgünleşmeye hazırlanmakta. Gelecek, az eşya – çok mana üzerine kurulurken, titiz İtalyan işçiliği ile hazırlanan 2018 koleksiyonu, kişisel yaşam alanlarında konforu ve lüksü size sunmak için tasarlandı.

Bombay,depolanan aksesuarların ve anıların korunması için özel olarak tasarlanmıştır. Çok fazla alan harcamadan, iyi organize edilmiş depolama alanları hayatımızı kolaylaştırdığı gibi yaşam alanlarının verimli kullanılmasını sağlar. Geniş makyaj aynası, saat ve mücevher bölmeleri, depolama rafları, kemer ve kravat düzenleyicileriyle fonksiyonel bir mobilya olarak evlerde hak ettiği değeri görüyor. Özel askı sisteminin yanı sıra seyahat anılarınızı veya notlarınızı almanız için şık bir masaya dönüşebilen çekilebilir raf tasarımda fonksiyonelliğin ve özgürlüğün yansıması olarak kullanıcılarıyla buluşuyor.

Geçmişin izleri modern bir trend olarak keskin dönüşüyle mekânlara tekrar ev sahipliği yapıyor. Fonksiyonel mekanizması ve kusursuz kulplarıyla şık bir tasarıma sahip olan Bombay, evinizde bir yıldız gibi parlayacak…

Alivar‘ın ve diğer markalarımızın benzersiz mobilya deneyimlerini yaşayabilmek için Sem Collections’ın Çiftehavuzlar mağazasını ziyaret edebilirsiniz.