Bünyemizdeki Ünlü İtalyan Aydınlatma Şirketi Masiero, 40. Yılını ‘Gold Edition’ Koleksiyonu ile Kutluyor

A + Çözümler

Sem Collections Bünyesindeki Ünlü İtalyan Aydınlatma Şirketi Masiero, 40. Yılını ‘Gold Edition’ Koleksiyonu ile Kutluyor.

İtalyan aydınlatma şirketi Masiero, 40. kuruluş yıldönümünü kutlamak için yaptığı lansmanda en ikonik ürünlerinden seçtiği modelleri altın renginde bir koleksiyonla duyurdu. Beş avize, sadece 40 parça halinde üretiliyor ve markanın tasarım çizgisini, terzilik mükemmeliyetini kanıtlayan sınırlı sayıdaki üretimlerde Masiero, aydınlatmadaki üstünlüğünün altını yeniden çiziyor.

Kırk Yıllık Işıltı

1981 yılında Kuzey İtalya’nın Casale Sul Sile bölgesinde Paolo Masiero ve Marilena Pellizzato tarafından kurulduğundan bu yana Masiero, küçük bir atölyeden (eski adıyla Emme Pi Light) dünyanın önde gelen aydınlatma uzmanlarından biri haline geliyor. Şirket, kurucularının oğlu Enrico Maria Masiero’nun da firmaya katılmasıyla 2005 yılında Masiero adını alıyor…

Teknolojik Yenilik, Tasarım Zenginliği, Ekolojik Farkındalık

Masiero aydınlatmaları bugün, aydınlatma koleksiyonları ve kurulumları, her biri özel bir üretim zincirinin ürünü olan 80 farklı ülkede talep görüyor. 

Yıllar içinde Masiero, en kaliteli malzemeleri ve yenilikçi teknolojileri kullanarak aydınlatma sektöründe ilklere imza atan, uzman eller tarafından yaratılan sanatsal rötuşlarından gurur duyan ve söz ettiren köklü bir firmadır.

Aydınlatma çözümleriyle ilişkili kreasyonlar; demir, pirinç ve çeliği heykel gibi şekillendiren, yüksek nitelikli metal ustaları tarafından işlenen hammaddeler içeriyor. Aynı zamanda, her parçayı değerli malzemelerden oluşan bir seçki süslüyor. Aydınlatmalarda kullanılan; ipek organze, Asfour, Bassano Seramikleri ve Swarovski Kristalleri bunlardan sadece birkaçı. En yeni aydınlatma kreasyonlarından bazıları da ayrıca tornalanmış ahşap, reçine ve metakrilat içeriyor.

Dönen cam kollu geleneksel avizeler, kavramsal ve teknolojik yeniliklerin başlangıç ​​noktası olurken, Masiero kırk yılı aşkın bir süredir farklı zevk ve ihtiyaçları karşılayan bir ürün yelpazesi ile uluslararası boyutta bir üne ve başarıya ulaşmıştır. 

Gold Edition koleksiyonuyla yeniden yorumlanan Masiero’nun ikonik tasarımları “Honicè”, “Horo”, “Nappe”, “Olà’” ve “Maria Teresa” şıklığı ve zerafetiyle göz dolduruyor…

 

Galeri

Size Özel Çözüm Üretelim

Aydınlatma çözümleri için profesyonel destek almak ister misiniz?

Bizimle iletişime geçin