GELECEĞE HAYAT VEREN SU, SUYA YÖN VEREN BONGIO

GELECEĞE HAYAT VEREN SU, SUYA YÖN VEREN BONGIO

 

Sem Collections, yenilenme ve arınma ihtiyacımızın temelini oluşturan wellness kavramını ele alarak, yeni banyo senaryoları kurguluyor ve evleri geleceğin markası olan Bongio ile donatıyor.

 

Yaşam alanları için mutfaktan banyoya, mobilyadan aydınlatmaya kadar pek çok alanda, tanınmış uluslararası markaları ve ürünleri aynı çatı altında buluşturan ve son yılların en önemli dekorasyon adreslerinden biri haline gelen Sem Collections, 2017 ile birlikte geleceğin banyo kavramını sorguluyor; yeni formları, ihtiyaçları ve çözümleri buluşturacak çözümler üretiyor.

 

Geleceğin lüks anlayışı: Mutlu ve huzurlu olabilme

 

Günümüzün genç, modern ve vizyonu açık şehir aileleri için minimum hacimlerde, ulaşılabilir pahalarda ama dünya standartlarında tasarımlarla donatılmış yeni evlerinde en önemli kriter “yaşayan ve yaşamayı önemseyen mekanlar yaratabilme”.

Bu misyon geleceğin lüks tanımının tam da özeti.

Özellikle de ruh ve vücut arınması için kendimizle baş başa kaldığımız kişisel tapınağımız olan banyolar için daha da önem kazanıyor bu kavram.

Banyolarımızı artık kısa zamanlı değil, özel ve uzun terapiler için kullanıyor, ona göre donatıyoruz. Tasarım burada çok önem kazanıyor. Banyolarda kullanılan armatür ve vitrifiye ürünlerinde hem akıllı çözümler sunabilmek, hem yenilikçi bir duruş sahibi olmak, akıllı ve şık mekanlara yakışır olabilmek ve ulaşılabilir olabilmek gibi nitelikler öne çıkıyor.

İşte Sem Collections, geleceğin banyo kavramına eşlik eden ve tüm bu özelliklere sahip BONGIO markasıyla geleceğin lüks tanımını tasarıma dönüştürüyor.

 

Milano’ya birkaç kilometre uzaklıktaki Lake Orta’da, 1936’da başlayan Bongio serüveni bugün dünyanın en büyük markalarından biri olarak devam etmekte. Mario Bongio’nun kurucusu olduğu markanın temel felsefesi inovasyon ve yaratıcılık üzerine kurulu ve şu anda ikinci kuşak olan Antonio Bongio tarafından yönetiliyor. İtalya’nın 80 yıllık köklü firmalarından Bongio, armatür ve bataryalarındaki özgün form, üstün teknoloji ve yaratıcı fikirler haricinde fiyat listeleriyle de rakiplerinden ayrılıyor.

Tasarımları klasik ve modern olarak iki ayrı stilde süren markanın aynı zamanda wellness koleksiyonu da bulunuyor. Modern seride en son 316 paslanmaz çelik batarya olarak Time 2020 modelini satışa sunan Bongio’nun Acquacarica serisi ise renkli, esprili, enerjik, tasarımda ulaşılabilir ve genç çizgiyi temsil etmekte.

Tüm bu stilize çalışmaların haricinde O’clock banyo bataryası gibi sıcak-soğuk su balansını ayarlayarak enerji ve su tasarrufu yapan, çevre duyarlılığına sahip tasarımları da bulunan Bongio’nun ürünleri genellikle Orta Doğu’nun neo-klasik tarzda yapılmış genç jenerasyon binalarında tercih ediliyor.

 

Bongio’nun sıcakkanlı koleksiyonlarını, tasarımı ulaşılabilir kılan duruşunu ve banyonun huzur veren aurasını tanımak istiyorsanız, SEM COLLECTIONS’ın Çiftehavuzlar mağazasına mutlaka uğramalısınız…