SEM COLLECTIONS İLE GÜNDEN GECEYE AÇIK HAVA YAŞAMI

Dekorasyonu ‘tasarım’, ‘ilham’ ve ‘prestij’ gibi kelimelerle vurgulayan ve bir yaşam biçimine isim veren Sem Collections, çatısı altındaki global markalar ve yeni outdoor koleksiyonlarıyla 360 derecede keyifli bir açık hava yaşamı sunuyor.

Sadece iç mekanlar değil, balkon, bahçe, veranda ve teras gibi sezonun heyecanla beklediği açık hava alanları için de pek çok global markayı ve koleksiyonlarını buluşturan, mutfaktan banyoya, mobilyadan aydınlatmaya kadar pek çok alanda en önde koşan ürünleri biraraya getiren ve son yılların en önemli dekorasyon adreslerinden biri haline gelen Sem Collections, ilkbahar-yaz sezonu ile birlikte 360 derecede açık hava yaşamına merhaba diyor.

Dinlen, arın, aydınlan

Sem Collections çatısı altındaki markaların 2017 outdoor koleksiyonlarına baktığımızda, mutlu bir yaşamın üç parolasını görüyoruz: Dinlen, arın ve aydınlan.

Dinlen: Markanın açık hava yaşamı ile ilgili öncü markası Talenti, 2017 yaz sezonunu Ramon Esteve tasarımı Casilda koleksiyonu ile karşılıyor. Maksimum rahatlık, netlik ve rafinelik kurgusu üzerine tasarlanmış koleksiyonun temel tanımı ‘güncel elegans’. Açık renkler, kanvas doku, geniş ve derin hacim bu koleksiyonun öne çıkan özellikleri. Adeta dış mekanda salon konforu sunuyor.

Arın: Sem Collections’ın temsilciliğini yaptığı ve banyo alanındaki en saygın uluslararası markalardan biri olan Antoniolupi ve yine banyo dünyasındaki genç marka Bongio, modernizmin en başarılı iki temsilcisi. İtalya’dan dünyaya minimalizm rüzgarları gönderen bu iki markanın açıkhava duşları ise yine özellikle havuz çevresindeki arınma noktalarının ilk tercihleri arasında. Antoniolupi’nin endüstriyel tarzıyla dikkat çeken dış mekan duş sistemi Shawa, artık bir ikon niteliğinde. Kişiselleştirilebilir bataryalarıyla yakından tanıdığımız Bongio’nun Time 2020 duşları ise, tasarım kelimesini wellness dünyasına kazandırmakta.

Aydınlan: Dünya markalarının buluşma noktası olan Sem Collections, Antoniolupi marka dış mekan şömineleri ile klasik tarzda şömine konusunda adeta bir çığır açtı. Taşınabilen kübik şömineler aslında birer ısınma kaynağı olduğu kadar cam gövdeleriyle tam bir aydınlanma kaynağı da. Öte yandan Sem Collections temsilcisi olduğu dünyaca ünlü aydınlatma markası Contardi’nin outdoor aydınlatma koleksiyonu ile Gianluigi Tandoni tasarımı Bambu, Massimiliano Raggi imzalı Freedom ve Tristan Auer imzalı Muse gibi birçok tasarımı 2017 açık hava mekanları için dekorasyonseverlere sunuluyor.

Güzel, güneşli günleri ve pırıl pırıl geceleri çok bekledik.

Şimdi tadını çıkarma zamanı, Sem Collections imzalı büyüleyen mekanlarda…