Kentin sisli silüeti bembeyaz olmadan önce rengarenk bir atmosfere büründü. Altın ışıltısında bir yılı geride bırakıyoruz. Metalik detayların her alanda hakimiyetini gösterdiği 2017’ye veda ederken, altın yansımalar yeni yıl partisi dekorasyonuna da damga vuracak. Parti alanından yılbaşı süslemelerine, sofra sunumlarından hediye alternatiflerine kadar her detayda karşımıza çıkan altın zarafetiyle 2018’i karşılamaya hazır olun.

Ev partisine davet var!
Yeni yılı evde karşılayacaklar için “altın” fikirlerimiz var. İster yemekli davet, ister çılgın bir parti verin; odaklanmanız gereken ilk nokta, misafirlerinize konforlu bir eğlence alanı oluşturmak. Geniş oturma gruplarının ve şık bir yemek alanının yanı sıra ekstra kullanım alanları yaratmak için puf, minder, sehpa ve yan sehpa gibi fonksiyonel tamamlayıcılardan da yardım alabilirsiniz.

Gece gündüz mum ışığı
Bir akşam yemeği davetinde atmosferi körüklemenin yolu kuşkusuz sofrayı mum ışığıyla aydınlatmaktan geçiyor. Yılbaşı davetinizde mumların bu etkisine kişilikli bir kutlama havası da katmak için çok kollu şamdanlardan faydalanabilirsiniz.

Kurumuş dallara yeni hayat
Kış aylarının gelişiyle dökülen yapraklar ağaç dallarını dekoratif birer elemana dönüştürüyor. Birbirine yakın kalınlık ve uzunluktaki dalları iplik ve silikon kullanarak favori yılbaşı objelerinizle süsleyebilirsiniz.

Süslemeler hazır mı?
Bir yılbaşı klasiği olan çam ağacı, yeni yıl ruhunu davet alanına yansıtmanın en keyifli yolu kuşkusuz. Geleneksel görünümden farklı bir etki yaratmak için çam yerine ahşap veya metal ağaçlardan birini tercih edebilir, tematik süsler ve dekoratif aydınlatmalarla muhteşem bir yılbaşı dekoruna dönüştürebilirsiniz. Bu yıl renkte altın ışıltısının moda olduğunu unutmayın.


Karda piknik zamanı
Yeryüzündeki başka hiçbir şey yılbaşı ruhunu etrafı kaplayan bembeyaz karlar kadar yoğun hissettiremez. Aralık ayı içinde günübirlik bir yolculuğa çıkıp ormanlık alanda yapılacak bir kar pikniği organize edebilirsiniz. Gün sonunda hem harika fotoğraflarınız olur hem de yılbaşı süslemeleri için bolca malzeme toplayabilirsiniz.

Hazır peri tozları da etrafta uçuşurken,
yeni yılda hayallerinizin gerçekleşmesini diliyoruz.
Mutlu yıllar!

 

Kaynak: www.exclusivedecor.com.tr – www.maisonfrancais.com.tr