Bembeyaz görüntüsü ile karlar ülkesini andıran bu ev, mesafeli ve samimi bir görünüme sahip. Projenin mimarı Sasha Bikoff’un yaratmak istediği etki de aslında tam olarak bu. Dış ve iç mekanı en samimi ve gösterişli biçimde buluşturmak. Yeni evli bir çiftin bebekleri ve kendileri için arzuladıkları hayatı göz önünde bulunduran Sasha; doğal, kaliteli malzemeler kullanarak pastoral bir dünya yaratmış.

Amerika Hudson’da yer alan evin yüksek tavanlı salonu, beyazın görkemini bir adım daha yukarı taşımış. Farklı doğal elementlerin bir araya getirildiği salonda Milo Baughman’ın Kravet ipeğinden üretilen şezlongu, Mitchell Gold + Bob Williams’ın pirinç sandalyesi ve Moğol lamba kombinlenmiş. Tüm bu seçimler, Sasha’nın doğal malzemeye yatkınlığı ve ev sahiplerinin tercihleri arasında bir köprü oluşturmuş.
Normalden büyük ebatlardaki Edward Fields halı farklı gri tonlarda çakıl taşlarını andıran natürel bir zemin etkisi yaratmış. Bu doğal görünüm kristal kaya formundaki aynalı Phillips Collection sehpalarla tamamlanmış. Özel yapım postlar kış ambiyansını kuvvetlendirir nitelikte. Şömine yanındaki mermer ayaklı krom gövdeli bar ise 1stdibs’ten.

 

Şömine yanındaki kuartz aplikler Home Nature, pirinç kafalar Phillips Collection.

 

Yemek odası salondan kirişli bir geçişle ayrılıyor. Endonezya’dan getirilen ceviz ağacından yapılma yemek masası Sasha’nın özel tasarımı. Masa ile uyumlu tonlardaki inek derisi Andrianna Shamaris sandalyeler yemek alanına bir dağ evi havası katmış. Aydınlatmalar Arteriors’dan. Mermer heykel ise Sasha’nın müzayededen aldığı bir parça.

Ana yatak odası krem ve metal tonlarda rahatlatıcı bir alan. Doğal ambiyansı destekleyen rafya Ralph Lauren duvar kağıdı metalik yansımaları ile şık bir görünüm sunmuş. Uhuru Design’dan temin edilen yatağın ayak uyucunda ise Kelly Wearstler sandalye ve doğal taş sehpalarla mini bir oturma alanı yaratılmış.

Ana yatak odası krem ve metal tonlarda rahatlatıcı bir alan. Doğal ambiyansı destekleyen rafya Ralph Lauren duvar kağıdı metalik yansımaları ile şık bir görünüm sunmuş. Uhuru Design’dan temin edilen yatağın ayak uyucunda ise Kelly Wearstler sandalye ve doğal taş sehpalarla mini bir oturma alanı yaratılmış.

Bebek odasında evin genelindeki beyaz yoğunluğu, renkli kumaş kullanımları ile kırılmış. Duvarları süsleyen renkli tablolar ise ev sahibinin kendi eseri. Mobilyalar Duc Duc, kumaşlar Pierre Frey’den temin edilirken kilim West Elm.

 

İkinci yatak odası da ana yatak odası ile benzer tonlarda dekore edilmiş. Yaprak desenli duvar kağıtları yumuşak bir görünüm sunarken zincir ayaklı yan sehpalar güçlü bir etki bırakıyor.