Ev dekorasyonunda 2018 trendleri: Sakinlik ve Huzur

Yaşam alanlarında doğal dokular kullanmak isteyenlere hitap eden pek çok lüks mobilya tasarımı var. Bu tasarımlar, 2018 yılında da dekorasyon trendlerini takip edenlerin tercihleri arasında yer alacak gibi görünüyor… 2018 koleksiyonları nelermiş hep birlikte gözatalım…

SAKİN VE HUZURLU
Sonbahar dekorasyon trendleri arasında bu sene sakin ve huzurlu ortamlar bir adım öne çıkıyor. Yalın şekli ve dokusuyla kullanıldıkları ortamda dingin bir atmosfer yaratan modern mobilya tasarımları, yaşam alanlarında farklı bir atmosfer yaratıyor. Doğal ve pastel renkleri aksesuarlar kullanmak, bu ortamları sonbahara hazırlıyor. İthal mobilya markalarımız olan Alivar, Bonaldo, Busnelli, Benedetti, Longhi, Ulivi ve Rimadesio’nun 2018 koleksiyonları nı www.semcollections.com’dan inceleyebilirsiniz.

BAKIR VE PİRİNÇ
Doğadan ilham alan tasarımların çoğunlukta olduğu mekânlarda hafif bir parıltıya imza atmak isterseniz, 2018’e damga vuracak detaylar arasında pirinç ve bakır detaylar yer alıyor. Sofistik ve modern tarzı bir arada yansıtmak isteyenler için pirinç kaplı eşyalar şehir ışıklarına atıfta buluyor. Kadife kumaş kaplı koltuklara ise bakır renkli detaylar göz alıcı şekilde eşlik ediyor.

ŞIK VE KULLANIŞLI
Her an hareketliliğin hâkim olduğu, kalabalık evlerin vazgeçilmezleri arasında, kullanışlı yemek masaları demirbaş olarak adlandırılabiliyor. Dikdörtgen veya yuvarlak seçenekleri bulunan yemek masaları, büyüyebildikleri ölçüde tüketiciye kullanım kolaylığı sağlıyor. Klasiklerden vazgeçmeyenlere mavi ve gümüş renkler kullanıldıkları yaşam alanına ferahlık katarken, sonbaharda keyif yapmaya yarayacak konforlu koltuk ve kanepeler de evinizin kışa hazırlarken, şık lüks alternatifler arasında yer alıyor. Tasarımın dünya çapındaki lider lüks markalarını Türkiye’de başarıyla temsil eden Sem Collections ithal mobilyalarını tercih ederek 2018 koleksiyonlarına ayak uydurabilirsiniz.