İNOVASYON, TASARIM VE TEKNOLOJİNİN BULUŞMA NOKTASI

Başta mutfak, banyo ve salon olmak üzere, evlerin en major yaşam alanlarına yönelik birbirinden farklı uluslararası markalarıyla, gerçek bir tasarım dünyası olarak tanınan SEM COLLECTIONS, 2016 yılının en yeni yıldız markalarına gerçek bir wellness dehası ekleniyor: Carmenta.

Geleceğin wellness dünyasını kurgulamak ve insanı su ile farklı senaryolar eşliğinde buluşturacak teknolojiler tasarlamak amacıyla kurulan Carmenta, Sem Collections’ın üçüncü İtalyanı. Banyo kavramını fiziksel ve ruhsal iyileşme, yenilenme ve tazelenme noktasına taşıyan Carmenta, mühendisler, tasarımcılar, teknisyenler ve sanatçıların birarada çalıştığı ve spa tanımını bireysel ihtiyaçlara göre geliştiren ve yönlendiren bir çizgide proje ve uygulama yaparak yol alıyor. Marka, buhar banyoları, hamamlar, saunalar, Himalaya tuz duvarları, reaksiyon duşları, biosauna, dinlenme alanları, kromoterapi kabinleri, masaj odaları, cilt ve vücut bakım odaları ve kum odaları ile spa keyfini evlere taşıyor.

Carmenta Home Spa, Carmenta Professional ve Carmenta wonder olarak üç ana sahada hizmet ve çözüm sunan markanın Sensation (duyu ve duygu), Dream (Rüya), Wonder (Mucize) ve Bathroom Contract olarak dört temel ürün gamı bulunuyor. Carmenta’lar tüm dünyada sadece kişisel yaşam alanları için değil, ofis ve otel gibi sosyal mekanlarda da sıklıkla tercih edilmekte.

2016 ile birlikte ‘kendinizi iyileştirmek’ istiyorsanız, tek formülünüz: Su ve wellness.