Los Angeles’ta cesur renkler ve desenlerle tasarlanan, çok konuşulan daire!

Rory Rockmore, Los Angeles Downtown merkezli, lüks güzellik markası olan ünlü kozmetik firması NCLA’nın yaratıcı yönetmenidir. Ünlü tasarımcı, evini yaşayan bir orman cennetine dönüştürmüş.
Kusursuz özen, cesur desenler ve baskın renkler ile şekillendirdiği evi, Los Angeles’ın karanlık algısını yerle bir ediyor. Ev; neon levhaları, parlak renk tonları, şık mobilyaları ve ilginç aksesuarlarıyla tekrar tekrar kendine baktırıyor ve her defasında ilgi topluyor.

Uzun bir süre köpeği Betty ile New York’ta yaşadıktan sonra iş sebebiyle Los Angeles’a taşınan Rory, 1,5 senedir bu büyüleyici dairede yaşıyor. Daireyi ilk gördüğünde düşündüğü şu olmuş;
“Yeni evimde kendim için daha iyi çalışma koşulları yaratmalıydım ve konforumu sağlarken kişiselliğimi de daireme katmalıydım!”

Rory: “Son zamanlarda kendime özgü cennet yaşam biçimlerini şekillendirdim. Çeşitli çalışmalar yaptım ve arşivime beyaz-altın renklerini, gökyüzünü ve tropikal bitkileri ekledim. Beverly Hills Hotel’i çok beğenirim ve Married with Children dizisinin başrolündeki Peg Bundy karakteri bana hep ilham vermiştir.