Değişimi seven dekorasyon tutkunları, açık hava alanlarına yaratıcı dokunuşlar eklerken reçetesini bu kez renklerden alıyor. İşte karakterli mekanları tamamlayan, en sevdiğimiz renk kombinleri:

Doğa Aktivisti > Yeşil Ve Mavi Tonları

Gerçek, abartısız, çıplak ve orjinal bir doğacı. Kusurlu olabilmenin güzelliğini ve hamlığın estetiğini anlatan bu tema, sınırları kaldırarak işlenmiş olanla ilkel olanı aynı atmosferde buluşturuyor, yeri göğü bitki dostlarla dolduruyor. Dikey bahçeler, merdivenler, ortak teraslar ve kapı girişlerine kadar kendi yeşil ve mavi paletini çevresine dağıtıyor. Bakım onun işi, yorulmuyor.

Egzotik Fashionista > Parlak Ve Sıcak Renkler

Kim korkar çılgınlıktan? Egzotik, davetkar ve seksi açık hava mekanları, kışkırtıcı oldukları kadar dışarı çıkmaya motive de ediyor. Çarpıcı renklerde taze çiçekler, eğlenceli fenerler, karıştıkça güzelleşen desenler, etnik aksesuarlar, bohem minderler, yastıklar. Tümü bu fashionista’nın gardırobunda  hazır. Onun odak noktası, sıkıcılıktan uzak olmak. İçeri girmeyi unutmak, ona aşık olmak.

Natürel Ama Asi > Siyah, Beyaz Ve Gri

Bütün modacıların en sevdiği renk, bütün ressamların, bütün arabaların ve bütün yazarların. Siyah, tarih boyunca ölümsüzlüğünü ilan etmiş bir asi. Bu yaz bahçelerde fırtına gibi esen bu rengi, onu en iyi tamamlayan gri ve beyaz ile birlikte görüyoruz. Ciddi, umursamaz, mesafeli ve kararlı. Bir cennet yaratmıyor, kolay kolay şirinleşmiyor. Hep cinsiyetsiz, hep modern.