Giyim koleksiyonları, parfüm, iç çamaşırı derken ünlü yıldızlar tasarım ağını daha da genişletiyor ve nevresim koleksiyonlarıyla artık yatak odalarımıza kadar giriyorlar.

Ünlü yıldızların zevkini yansıtıp adını verdiği her tasarım ilgi çekiyor. Bugüne kadar sayısız işbirliği içinde olan ve birçok farklı alanda tasarımlara imza atan bu isimler şimdilerde bambaşka bir alanda boy gösteriyorlar. Kylie Minogue, Eva Mendes, Kardashianlar, Beyonce ve Jenny McCarthy gibi isimler ev tekstili ürünleriyle yatak odalarımıza el atan yıldızlardan bazıları. Artık yıldızların tasarımlarıyla uykuya dalma zamanı…


Kylie Minogue

 

Avustralyalı ünlü şarkıcının nevresim takımları son derece geniş bir yelpazeye sahip. Geleneksel dantelleri modern baskı ve desenlerle buluşturan Minogue’un koleksiyonu modern evler için son derece şık birer seçenek. Minogue’un kişisel zevkinden yola çıkılarak oluşturulan tasarımların her biri kendine has çizgiler taşıyor. En son tasarımları arasında yer alan Astoria, Livarna, Melina, Safia, Talise, Gianna ve Erin koleksiyonları, nevresim, çarşaf ve yastık kılıflarının yanı sıra runner gibi alternatif parçalar da sunuyor.

 

Beyonce & Tina Knowles

Beyonce ve bir moda tasarımcısı olan annesi Tina Knowles güçlerini birleştirerek House of Dereon markası altında bir nevresim koleksiyonu lanse ediyorlar. Koleksiyon son derece sade ama bir o kadar kaliteli ve şık tasarımlardan oluşuyor. Avrupalı desenlerden ve bohem bir tarzdan esinlendiklerini belirten ikili, kimi zaman tasarımlarına pul, payet, zımba ve el işlemeleri gibi moda kokan detaylar da ekleyeceklerini belirtiyorlar.

Kardashian kardeşler

Kim, Kourtney ve Khloe Kardashian kardeşler de nevresim takımı koleksiyonlarını Kardashian Kollection Home markası altında sunuyor. Nevresim takımları ve yatak örtülerinin yanı sıra havlu, duş perdeleri ve banyo aksesuarlarının da yer aldığı bu marka Kim’in ışıltılı stilinden, Kourtney’in bohem şıklığından ve Khloe’nin rocker ruhundan izler taşıyor.

Eva Mendes

 

Güzel oyuncu Eva Mendes de Latin kökenini yarattığı nevresim tasarımlarına yansıtarak farklı bir koleksiyon sunuyor. Modern baskı ve desenlerde hissedilen İspanyol etkisi, yataklara farklı bir dokunuş katıyor. Geleneksel fikirler ve karışık desenlerin hissedildiği tasarımlar, Vida by Eva Mendes markası altında satışa sunuluyor.

 

Jenny McCarthy

Her zaman anne ve çocuklarla ilgili işlere imza atmaktan büyük keyif aldığını belirten Jenny McCarthy, bebekler için yatak takımları ve nevresimler yaratarak bu ilgisini bir kez daha gözler önüne sermişti. Pem America ile bir işbirliğine girerek “Too Good by Jenny” markası altında bebekler için yatak ve nevresim takımları, bez oyuncak ve aksesuarlar tasarlayan ünlü yıldızın markasında, her şey organik pamuktan üretililiyor.