Palazzetti Green GOOD DESIGN® 2021′ Ödülünün Sahibi

SEM COLLECTIONS

7 – 13 Haziran Çevre Koruma Haftası’nda önemli bir ödüle imzasını atan Palazzetti

Green GOOD DESIGN ® 2021′ ödülünün sahibi oldu.

Palazzetti’nin Meghan – Ecofire ® pelet sobası yenilikçi yaklaşımı, teknolojik ve estetik zenginliğin mükemmel uyumuyla birlikte bu değerli ödüle layık görüldü.

MarcArch tasarım stüdyosu ve Palazzetti mühendislerinin kolabrasyonuyla üretilen Meghan, %90’ın üzerinde verimliliği ile minimum düzeyde emisyona sahip. A+ enerji tasarrufu ile tamamen doğal ekolojik Pelletyakıtı, çok düşük çevresel etkiyle birlikte yüksek ısı değerine sahip yenilenebilir enerji kaynağı ile çalışır.

Daha fazla verimliliği ve hepsinden önemlisi daha az zararlı emisyonu garanti eden çift yanma özelliği sayesinde Meghan, daha sağlıklı ve daha temiz bir çevreyi desteklemek için optimize edilmiştir. Meghan ayrıca yeni bir özel teknoloji ile zenginleştirilmiştir: Flex AIR sistemi . Bu sayede sıcak hava akışı, sobanın üst kısmındaki düğmeyi çevirerek yukarıya, öne veya her iki yöne yönlendirilebilmektedir.

   Teknik Özellikler

  • Üstten koaksiyel baca gazı çıkışı ile tasarlanmış sızdırmaz soba

Üstü ve tabanı alüminyum ve yanları boyalı çelikten yapılmış zarif   ve modern tasarım, çift kapılı, estetik bir tamamen camdan yapılmış   ve Dengeli kapılı teknik bir kapı

Zero Speed Fan teknolojisi ile öndeki veya üstteki değişken hızlı   fandaki havayı yönlendirmek için Flex Air Sistemi (Doğal ısı dağılımını   desteklemek için fan kapatılabilir)

Dokunmatik kontrollere sahip grafik dijital ekran

Yanma Dinamik Kontrolü , yakıt ve yanma havası dengesini   koruyarak tüm çalışma koşullarında en yüksek ısı verimliliği sağlar

Büyük kül çekmecesi ve Speedy Clean sistemi

  • Star Valve pelet besleme sistemi

Çarpıcı ve minimalist Meghan; pelet besleme kapağı, kontrol paneli ve üst havalandırma ızgaralarını barındıran bir tepeye sahip alüminyum bir yapıya sahiptir. Mat metal gri kaplamalı dört dikey dikme, üst kısmı tabana bağlar ve Meghan’ın orijinal, göz alıcı çizgilerini tanımlar. Diğer bir ayırt edici unsur ise kavisli metalden yapılan yan taraflarda ve yan yüzeylerle uyumlu olarak sıcak, yüksek teknolojili bir stilistik diyalog oluşturan havalandırma ızgaralarından oluşur.

Meghan , teknolojisi, tasarımı ve sürdürülebilirliği sayesinde evin çeşitli mimari yapılarına uyum sağlayan Palazzetti’nin en kıymetli “mücevheri”dir.

Kaynak: Archiproducts